Malerier

19-jan-2011

Home
Kunstterapi
Legeterapi
Sandplay
Spædbarnsterapi
Analyse af børnetegninger
Kurser og foredrag
Malerier
Shamanisme

Se mine udstillinger på BIØ' Billedkunstskole i 2005 og 2006 her og her.

Tidligere udstillinger

Overblik over mine malerier

Nr. 1

Nr. 6

Nr. 11

Nr. 16

Nr. 2

Nr. 7

Nr. 12

Nr. 17

Nr. 3

Nr. 8

Nr. 13

Nr. 18

Nr. 4

Nr. 9

Nr. 14

Nr. 19

Nr. 5

Nr. 10

Nr. 15

Nr. 20

Nr. 21

Nr. 22

Nr. 23

Nr. 24

Nr. 25

Nr. 26

Nr. 27

Nr. 28

Nr. 29

Nr. 30

Nr. 31

Nr. 32

Nr. 33

Nr. 34

Nr. 35

Nr. 36

Link til mit arbejde på BIØ's Billedkunstskole på Frederiksberg i foråret 2005
I november - december 2004 deltog jeg i malekursus på Bjørn Ignatius Øckenholt's Billedkunstskole. Mine malerier kan ses her.

Malerierne i detaljer

Min baggrund som billedkunstner

Eksempler på mine akvareller

Home | Kunstterapi | Legeterapi | Sandplay | Spædbarnsterapi | Analyse af børnetegninger | Kurser og foredrag | Malerier | Shamanisme

Denne side blev sidst opdateret den 21-11-2009