• Kundeservice (man-fre 10.00-16.30) +45 25 94 29 77
  • Hurtig levering - 1-2 hverdage
  • Billig fragt - 29 kr.
Din indkøbskurv er tom
loader

{{::text.ALL_PRODUCT_TEXT}} ({{amount}})

{{amount}}
loader

{{amount}}

Om Vshop.dk

Hos Vshop.dk finder du et bredt udvalg af udstyr til volleyball både indendørs og udendørs. Vores sortiment af produkter er nøje udvalgte med fokus på kvalitet, funktionalitet og gode priser.

Af populære brands kan nævnes Mikasa, Errea og Molten m.fl. Vores sortiment af udstyr byder på alt lige fra knæbeskytter, sandsokker til netsystemer og boldevogne. Står du og mangler udstyr til volleyball i topklasse så finder du det hos Vshop.dk

Gode tilbud

loader

{{amount}}

Webshoppen for volleyballspillere

Velkommen til Vshop.dk. Her finder du ALT, hvad du skal bruge for at spille volleyball og beachvolley - uanset om du er professionel eller bare er vild med sporten. Kan du ikke finde de produkter, du søger, er du altid velkommen til at kontakte os - vi vil RIGTIGT gerne hjælpe dig.

Volleyballudstyr til billige priser

På vores volleyshop kan du se vores store udvalg af volleyballudstyr blandt andet fra mærkerne Mikasa og TR2 samt Errea. Vi forsøger at holde os opdateret, så du kan finde de nyeste og bedste produkter på markedet.

Indendørs sæson 2023/24

Vshop.dk glæder sig til at kunne gå en ny sæson i møde for indendørs volley. Vi har gjort vores bedste for at lave nogle skarpe priser på de populære Mikasa bolde. Vi har især et godt tilbud på den bedste sælgende indendørs volleybold Mikasa V200W. Derudover har vi købt stort ind af volleyball net, som vi kan tilbyde til rigtig gode priser. Vores knæbeskyttere findes i flere typer, især vores mest populære TR2 knæbeskyttere, samt vores Adrenalina knæbeskyttere som er blevet et hit. Vi bestræber os på hele tiden at have rigeligt på lager, så vi kan sende dine vare inden for 1-2 arbejdsdag. Husk også at vi har Kids knæbeskyttere til de helt små, til en god pris.

Vores kunder anbefaler os